01-16
października
„Deszcz nagród” w nowej loterii Centrum Handlowego RONDO

W sobotę 1 października w Centrum Handlowym RONDO rusza loteria wstążkowa „Deszcz nagród”. Aby sięgnąć po atrakcyjne nagrody, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych. Na szczęśliwców czekają m.in. kamery samochodowe, sprzęt AGD oraz karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w RONDZIE! Łączna wartość nagród wynosi blisko 34.000 złotych! Zabawa potrwa do 16 października.

Przez ponad dwa tygodnie na terenie RONDA będzie stać specjalna konstrukcja, do której zostanie przyczepionych tysiące kolorowych wstążek. Do każdej z nich przymocowana będzie koperta, w której znajdzie się kupon promocyjny z informacją o wygranej. Aby otrzymać szansę zerwania „szczęśliwej wstążki”, wystarczy zrobić zakupy w RONDZIE za minimum 100 złotych (w tym minimum 50 złotych wydane na terenie galerii) oraz okazać paragon hostessie. Do wygrania jest ponad 900 nagród o łącznej wartości blisko 34.000 złotych, w tym blisko 300 kart podarunkowych o wartości 30, 50, 100 i 500 złotych.

Dodatkowo, każdy posiadacz kuponu promocyjnego może powalczyć o nagrodę główną w loterii, czyli kartę podarunkową o wartości 1.000 złotych. Wystarczy tylko wypełnić posiadany kupon swoimi danymi osobowymi i wrzucić go do urny promocyjnej. Finałowe losowanie odbędzie się 16 listopada.

„Przed nami gorąca jesień w RONDZIE. Na klientów, którzy odwiedzą nasze centrum w dniach 1-16 października czeka prawdziwy deszcz nagród! Tym razem los spoczywa w ich rękach, a od możliwości wygranej dzielą tylko zakupy na kwotę minimum 100 złotych” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.
Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii.

deszcz-30092016