14 marzec
CH RONDO funkcjonuje w ograniczonym formacie do odwołania

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020, Centrum Handlowe RONDO zawęża swoje funkcjonowanie do hipermarketu Auchan, apteki, drogerii i wybranych punktów nieobjętych ograniczeniem handlu

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 w sprawie ogłoszenia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii i wynikającym z niego czasowym ograniczeniem handlu w centrach i galeriach handlowych, Centrum Handlowe RONDO będzie funkcjonować w zmienionym formacie.

W dniu 2 maja 2020 na godzinę 10.00 otwarte są:

 • hipermarket Auchan (w godz. 6.30-21.00),
 • Apteka Dr. Max (w godz. 8.00-20.00),
 • drogeria Rossmann (w godz. 9.00-20.00),
 • drogeria Hebe (w godz. 8.00-19.00),
 • pralnia EBS (w godz. 9.00-20.00),
 • sklep zoologiczny Aligator (w godz. 9.00-20.00),
 • Ruch (w godz. 9.00-17.00),
 • Inmedio (w godz. 9.00-18.00),
 • Cukiernia Sowa (bez części kawiarnianej, w godz. 8.00-16.00),
 • KFC (w godz. 9.00-22.00, na dowóz – także do Osowej Góry i do Białych Błót),
 • McDonald’s (w godz. 9.00-23.00, na dowóz),
 • Soczewkomat (w godzinach otwarcia galerii).

UWAGA! Od 1 kwietnia 2020 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich. W tym również dla osób powyżej 65. roku życia.

Ze względu na niestandardową sytuację, liczba i rodzaj otwartych punktów, jak i godziny ich funkcjonowania mogą ulegać zmianie. Klienci udający się do Centrum proszeni są o wcześniejszą weryfikację telefoniczną czy sklep do którego się udają jest otwarty. Numery telefonów do poszczególnych lokali znajdują się na stronie chrondo.pl/sklepy Pozostałe lokale znajdujące się na terenie Centrum Handlowe RONDO zostają zamknięte aż do odwołania. Decyzję o ponownym przywróceniu pełnego działania centrum podejmą odpowiednie władze.

Ze względu na położenie poszczególnych lokali w centrum, zostaną wyznaczone ciągi komunikacyjne prowadzące bezpośrednio, najkrótszą drogą, do właściwych destynacji. Otwarte są wszystkie wejścia i wjazdy do Centrum Handlowego RONDO. Działanie węzłów sanitarnych w obiekcie ograniczone zostaje do lokalizacji znajdujących się na trasie prowadzącej do otwartych lokali.

Możliwe jest ograniczenie liczby osób przebywających jednocześnie na terenie obiektu.

Jednocześnie, mimo ograniczenia w funkcjonowaniu obiektu, utrzymane zostają procedury bieżącej dezynfekcji. Wyposażenie i urządzenia znajdujących się na terenie części wspólnych – podłogi, elementy małej architektury, kosze na śmieci, donice, klamki, balustrady, poręcze, przyciski wind, klamki, a także podłogi i ściany korytarzy wiodących do toalet będą na bieżąco dezynfekowane. Także toalety wraz z ich wyposażeniem dezynfekowane będą częściej, niż dotychczas, przy zachowaniu restrykcyjnych zasad higieny. Serwis sprzątający wyposażony został w dodatkowe środki czystości o silniejszym działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym. Dodatkowo w godzinach nocnych prowadzone będzie ozonowanie toalet.

Obiekt na czas ograniczonego funkcjonowania będzie nieustannie monitorowany i odpowiednio zabezpieczony.

O przywróceniu standardowego trybu funkcjonowania, Centrum Handlowe RONDO poinformuje w osobnym komunikacie, a także za pośrednictwem strony internetowej oraz kanałów social media.

 

komunikatrondo_23032020_mini2