12-26
listopada
Centrum Handlowe RONDO ze świątecznym konkursem dla dzieci

Centrum Handlowe RONDO startuje z konkursem na najpiękniejszą scenerię świąteczną do kartki bożonarodzeniowej! Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 4-14 lat do własnoręcznego wykonania prac plastycznych! Na laureatów czekają karty podarunkowe na zakup prezentów świątecznych w RONDZIE! Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada 2015 roku!

Namaluj swoją kartkę świąteczną” to trzyetapowa bożonarodzeniowa akcja przygotowana przez Centrum Handlowe RONDO. W pierwszej odsłonie akcji, czyli w dniach 12-26 listopada 2015 roku, odbywa się konkurs plastyczny dla najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy (4-14 lat). Zadaniem uczestników jest przedstawienie w formie pracy plastycznej scenerii świątecznej, która posłuży za tło do kartki bożonarodzeniowej z życzeniami, wysyłanej do rodziny i znajomych. Technika wykonania pracy jest dowolna – od kolorowanek i wyklejanek, po barwne kolaże. Gotowe prace w formacie A4 wraz z niezbędnymi dokumentami zgłoszeniowymi (karta zgłoszeniowa, oświadczenie rodziców/opiekunów) należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do Dyrekcji Centrum Handlowego RONDO (ul. Kruszwicka 1, 85-213 Bydgoszcz) do 26 listopada do godz. 16.00. Spośród wszystkich zgłoszeń, Komisja Konkursowa wybierze 10 projektów do głosowania internetowego za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku, które odbędzie się w dniach 4-11 grudnia 2015.

Na autora pracy, która otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu na Facebooku, czeka karta podarunkowa o wartości 500 złotych. Autorzy pozostałych 9 prac otrzymają karty podarunkowe o wartości 50 złotych każda. RONDO przewiduje również nagrody dla osób głosujących, które uzasadnią swój wybór – czekają dwie karty podarunkowe o wartości 150 złotych każda.

Zwycięski projekt posłuży jako tło do kartki świątecznej, którą klienci RONDA będą mogli spersonalizować i wysłać do rodziny i znajomych w specjalnej świątecznej aplikacji na Facebooku, która będzie dostępna w dniach 17-24 grudnia 2015.

Coraz bliżej Święta, dlatego RONDO przygotowało akcję, której celem jest włączenie najmłodszych w świąteczną zabawę oraz wprowadzenie gwiazdkowej atmosfery wśród naszych klientów. Już dziś zapraszam wszystkie dzieci w wieku 4-14 lat do udziału w konkursie plastycznym na scenerię świąteczną do bożonarodzeniowej kartki, którą następnie mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli wysyłać wraz z życzeniami do rodziny i znajomych” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Patronat medialny nad akcją objęły Express Bydgoski oraz Radio Plus Bydgoszcz. Regulamin akcji „Namaluj swoją kartkę świąteczną” wraz z kartą zgłoszeniową oraz wzorem oświadczenia dla rodziców/opiekunów prawnych są dostępne na www.chrondo.pl.

Załączniki:

kartki-12112015