23 marca
Centrum Handlowe RONDO zaprasza na konsultacje z farmaceutą

W sobotę 23 marca w Centrum Handlowym RONDO odbędzie się ogólnopolska akcja prozdrowotna „Skonsultuj z Farmaceutą” organizowana przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji. Podczas spotkania klienci CH RONDO będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań oraz porad specjalistów.

Akcji edukacyjno-profilaktyczna „Skonsultuj z farmaceutą” odbędzie się w sobotę 23 marca 2019 r. w godzinach 9.00-16.00. Celem akcji jest zwiększenie świadomości mieszkańców Bydgoszczy o chorobach cywilizacyjnych takich jak cukrzyca czy nadciśnienie. Na klientów CH RONDO czekają bezpłatne pomiary poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego, analiza składu ciała, a także porady farmaceuty i dietetyka oraz porady dotyczące ziołolecznictwa.

„Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkich na bezpłatne badania w ramach akcji ‘Skonsultuj z Farmaceutą’. Wspólnie z Polskim Towarzystwem Studentów Farmacji chcemy szerzyć wiedzę o najczęściej występujących chorobach cywilizacyjnych oraz zachęcać do profilaktyki polegającej na regularnych badaniach i konsultacjach ze specjalistami” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Wszystkie badania i porady w ramach akcji „Skonsultuj z Farmaceutą” są bezpłatne. Wydarzenie odbywa się pomiędzy perfumerią Sephora a kwiaciarnią Olivia.

 

nadcisnienierondo_21032019_mini