25 czerwiec
Centrum Handlowe RONDO wspiera dzieci zmagające się z chorobą nowotworową

Przyjdź 25 czerwca w godzinach 12.00-17.00 do Centrum Handlowego RONDO i przyłącz się do akcji „Jestem o włos od pomocy”. Wesprzyj podopiecznych Stowarzyszenia „Mówimy NIEboRAKOWI” – dzieci zmagające się z chorobą nowotworową – podarowując im włosy z przeznaczeniem na peruki. Partnerem akcji jest Technikum Fryzjerskie z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy, a patronat medialny nad akcją objął Express Bydgoski.

W sobotę 25 czerwca 2016 roku w godzinach 12.00-17.00 Centrum Handlowe RONDO wspólnie z Stowarzyszeniem „Mówimy NIEboRAKOWI” oraz Technikum Fryzjerskim z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy będzie obcinać włosy wszystkim klientom zainteresowanym wsparciem akcji „Jestem o włos od pomocy”. Ścięte włosy zostaną wykorzystane na peruki dla podopiecznych Fundacji – dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Minimalna długość włosów, które można przekazać NIEboRAKOWI to 30 cm. Ważne, aby włosy były zdrowe, niezniszczone. Mogą być farbowane. Każdy klient RONDA, który zdecyduje się obciąć swoje włosy w RONDZIE na peruki dla chorych dzieci podczas sobotniej akcji, otrzyma upominek.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie szereg atrakcji. W programie zaplanowano m.in. taneczne show w wykonaniu grupy ON THE FLOOR, bezpłatne porady wizażysty i fryzjera, pokazy przygotowywania zdrowych sałatek oraz animacje i konkursy.

„Już w najbliższą sobotę w RONDZIE odbędzie się kolejna akcja wspierająca najbardziej potrzebujących. Tym razem zachęcamy mieszkańców Bydgoszczy i okolic do oddania cząstki siebie na rzecz dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Cząstki dla nas zdrowych często bardzo nieważnej – WŁOSÓW, z których zostaną stworzone peruki dla podopiecznych Stowarzyszenia ‘Mówimy NIEboRAKOWI’. Jestem przekonana, że nasi klienci mają duże serce i uda nam się zebrać włosy na niejedną perukę” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Partnerem akcji „Jestem o włos od pomocy” jest Technikum Fryzjerskie z Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy, a patronat medialny nad akcją objął Express Bydgoski.

wlosy-13062016