23-25
czerwiec
Centrum Handlowe RONDO świętuje zakończenie roku szkolnego

W dniach 23-25 czerwca Centrum Handlowe RONDO będzie nagradzać słodkim upominkiem uczniów kończących rok szkolny 2016/2017. Wystarczy przyjść do RONDA i okazać świadectwo, aby otrzymać kupon uprawniający do odbioru lodów w Cukierni Sowa lub lodziarni Grycan.

Akcja „Wzorowy uczeń” ma na celu nagrodzenie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich (osoby do 18. roku życia) smakołykiem w związku z zakończeniem roku szkolnego oraz rozpoczęciem wakacji. Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy w dniach 23-25 czerwca przyjść do RONDA i odebrać:

  • kupon na jedną kulkę lodów do lodziarni Grycan lub Cukierni Sowa – za okazanie świadectwa;
  • lub kupon na dwie gałki lodów do lodziarni Grycan lub Cukierni Sowa – za okazanie świadectwa z czerwonym paskiem!

Na zakończenie roku szkolnego Centrum Handlowe RONDO przygotowało niespodziankę dla bydgoskich dzieci i młodzieży. Każdy uczeń, który odwiedzi nasze centrum w najbliższy weekend może liczyć na słodkości od Cukierni Sowa oraz lodziarni Grycan. Pamiętajcie, że wystarczy tylko okazać tegoroczne świadectwo, aby przywitać wakacje delektując się pysznymi smakami lodów” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Akcja odbywa się w dniach 23-25 czerwca w godzinach 12.00-21.00 (piątek), w godzinach 9.00-21.00 (sobota) w godzinach 10.00-20.00 (niedziela). Regulamin akcji jest dostępny w biurze Dyrekcji CH RONDO.

Regulamin akcji: „Wzorowy uczeń”

CH_RONDO_028-17_WZOROWY-UCZEN_700x1000px