18-19
listopada
Bezpłatne badania w Centrum Handlowym RONDO

W dniach 18-19 listopada w godzinach 10.00-18.00 studenci medycyny z Międzynarodowego Stowarzyszenia IFMSA-Poland przeprowadzą w Centrum Handlowym RONDO bezpłatne badania profilaktyczne w ramach kolejnej edycji akcji „Zdrowie pod Kontrolą”.

Akcja profilaktyczno-zdrowotna „Zdrowie pod kontrolą”, której celem jest podnoszenie stanu zdrowia społeczeństwa, jest adresowana do wszystkich grup wiekowych. Podczas dwudniowego wydarzenia studenci IFMSA-Poland będą przeprowadzać podstawowe badania oraz udzielać konsultacji, a także uczyć najmłodszych podstawowych umiejętności ratowania życia i oswajać dzieci z kontaktem z lekarzem poprzez gry i zabawy. Klienci CH RONDO będą mogli wykonać m.in. pomiary ciśnienia, glikemii przygodnej, cholesterolu, stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz analizę składu ciała. Na uczestników wydarzenia czekają również porady i konsultacje jak skutecznie rzucić palenie, stanowisko do rejestracji potencjalnych dawców szpiku i pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej.

„Centrum Handlowe RONDO po raz kolejny włącza się do akcji organizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Podobnie jak w poprzednich edycjach zapraszamy wszystkich na bezpłatne badania profilaktyczne oraz po cenne porady zdrowotne i dietetyczne dzięki którym będzie można mieć swoje zdrowie pod kontrolą” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

ZPK jesień 2017poprawiony