20 października
Babi Targ „Wymieniamy, zamieniamy” w CH RONDO

W sobotę 20 października w godzinach 12.00-15.00 Centrum Handlowe RONDO zaprasza na drugą edycję Babiego Targu, czyli jesiennego wietrzenia szaf, podczas którego mieszkanki Bydgoszczy będą mogły odświeżyć garderobę na sezon jesienno-zimowy oraz dać swoim ubraniom drugie życie.

Sobotnie wydarzenie szczególnie przypadnie do gustu pasjonatkom mody oraz niebanalnych strojów. Idea imprezy jest taka, by ciuchy, których już nie nosimy, które się znudziły lub były nietrafionym prezentem puścić w obieg, przy okazji dobrze się bawiąc w towarzystwie innych kobiet. Babi Targ to doskonała okazja, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy tym upolować niepowtarzalne perełki za niewielkie pieniądze.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami muszą dokonać rezerwacji za pomocą formularza online dostępnego na stronie www.babitarg.com. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

BABI TARG już od 11 lat gromadzi na trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi. Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie internetowej www.babilad.pl.

 

wumieniamyrondo_16102018_mini