23 październik
Babi Targ w CH Rondo – sprzedawaj, wymieniaj, pomagaj!

Jesień to najlepszy czas na zrobienie porządków w garderobie i nowy look! Już w najbliższą sobotę, 23 października, zapraszamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic do CH Rondo na Babi Targ, podczas którego będą mogli sprzedać lub wymienić swoje ubrania, kupić okazyjnie czy przekazać rzeczy potrzebującym.

Ponownie łączymy w CH Rondo zamiłowanie do mody z ekologicznym stylem życia i organizujemy Babi Targ – wyjątkowe spotkanie połączone z szaleństwem zakupów. Wszystkie ubrania, buty, akcesoria i biżuteria zostaną wyeksponowane na specjalnych stoiskach. Panie z punktu krawieckiego w dniu akcji przygotowały rabaty na wszelkie przeróbki odzieży! Stoiska Babiego Targu zostaną rozstawione na dwóch poziomach centrum i będą czynne w godzinach 12:00-15:00.

W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć jeszcze formułę Babiego Targu o akcję charytatywną wspierającą działalność bydgoskiego Stowarzyszenia im. Sue Ryder. W godzinach 11:00 – 19:00 – na stoisku zlokalizowanym na poziomie I w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia – klienci będą mogli oddać używaną, ale w dobrym stanie odzież, która zostanie przekazana do prowadzonych przez stowarzyszenie dwóch bydgoskich sklepów charytatywnych Sue Ryder. Cały dochód ze sprzedaży zebranych darów jest stale przeznaczany na pomoc osobom starszym oraz pacjentom przewlekle i nieuleczalnie chorym.

Dla darczyńców przygotowaliśmy także specjalne upominki. Za każde oddane 10 kg ubrań, klient może otrzymać 15 zł w postaci bonu do wydania w dniu akcji w sklepach z kategorii beauty (można odebrać maksymalnie 4 bony). Klient może skorzystać z bonu w całości lub przekazać z niego 5 zł na rzecz Stowarzyszenia im. Sue Ryder.

Zapraszamy!

 

RONDO_babi_targ_online_FB_post_1080x1080px