21 października
BABI TARG w Centrum Handlowym Rondo!

BABI TARG:

Po 7 latach do Bydgoszczy wraca znana ogólnopolska impreza! Zapraszamy na jesienne wietrzenie szaf do

Centrum Handlowego Rondo!

Sobota, 21. października | g.12.00-15.00 | zapisy: od 10.10. 2017, g. 12.00 na www.babitarg.com

Po Gdańsku i Poznaniu przyszedł czas na Bydgoszcz! To w tym mieście, w Centrum Handlowym Rondo odbędzie się 85. edycja imprezy, która przez ostatnie 10 lat gościła we wszystkich ważniejszych miastach w Polsce! Tym samym zapraszamy mieszkanki Bydgoszczy do zrobienia przeglądu szaf – 21. października będzie można pozbyć się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy. Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie. Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami, muszą dokonać rezerwacji za pomocą formularza online dostępnego na stronie: www.babitarg.com. Zapisy rozpoczną się 10. października, ok. g. 12.00.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo BABI TARG to doskonały pretekst, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Impreza od lat przyciąga osoby zajmujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. BABI TARG już od 10 lat gromadzi na wyjątkowych, trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup – mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka imprezy.

Centrum Handlowe RONDO aktywnie angażuje się w ciekawe inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej i chętnie wspiera przedsięwzięcia przynoszące wartość dodaną mieszkańcom Bydgoszczy. Za taki projekt uważamy BABI TARG, dlatego cieszymy się, że to właśnie w naszym centrum handlowym po raz pierwszy po wielu latach odbędzie się kolejna edycja tej imprezy w Bydgoszczy – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

babi_11102017_mini