02-03
lipca
Audiobooki za zakupy!

Twoje dziecko jest miłośnikiem książek? Chętnie słucha audiobooków i uwielbia, jak czytasz mu na dobranoc? Teraz robiąc zakupy w CH Rondo możesz odebrać wyjątkowe słuchowisko dla najmłodszych w prezencie!

Już w piątek ruszamy z atrakcyjną promocją, w ramach której będziesz mógł odebrać audiobook z klasyką literatury dziecięcej, czytany przez znaną polską aktorkę telewizyjną i teatralną – Edytę Jungowską. Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że zrobisz zakupy w CH Rondo w dniach 2-3 lipca na kwotę min. 100 zł i zgłosisz się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Akcji, zlokalizowanego w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia. Podana kwota zakupów może być sumą maksymalnie 2 paragonów (w przypadku zakupów w hipermarkecie maksymalna kwota za paragon to 50 zł). W celu odebrania nagrody należy zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji w godz. 11:00-19:00.

W piątek, między godziną 12:00 – 15:00, pracownicy Księgarni Świat Książki zabiorą wszystkie dzieci w bajkową podróż śladami znanych bohaterów ulubionych opowiadań dziecięcych

A w sobotę, 3 lipca, w CH Rondo odbędzie się spotkanie autorskie dla dzieci z gościem specjalnym – Edytą Jungowską! Pani Edyta przeczyta fragmenty wybranych książek i pomoże przenieść się najmłodszym do zwariowanego świata bohaterów. Wszystkie dzieci będą mogły też porozmawiać z aktorką, zdobyć autograf, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie odbędzie się w godz. 12:00-15:00.

Zapraszamy!

 

WWW_1200x361px