02-23
grudnia
Centrum Handlowe RONDO zaprasza na spotkania ze Świętym Mikołajem

W dniach 2-3 grudnia, 9-10 grudnia, 16-17 grudnia oraz 23 grudnia w godzinach 10.00-19.00 Centrum Handlowe RONDO wprowadzi wszystkich w gwiazdkową atmosferę. Wystarczy odwiedzić CH RONDO, aby spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników.

Grudzień to czas intensywnych przygotowań do nadchodzącej Gwiazdki. W przerwach od zakupowego szaleństwa RONDO zaprasza całe rodziny na spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami. We wszystkie grudniowe weekendy poprzedzające Święta każdy, kto odwiedzi CH RONDO będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i jego ekipą, a także zdradzić mu najskrytsze prezentowe marzenia. Dla najgrzeczniejszych klientów Święty Mikołaj przewidział słodkie upominki, które osłodzą czas oczekiwania na prezenty pod choinką.

„Grudzień to nie tylko gorączka przedświątecznych zakupów, ale także czas radości i oczekiwania przez dzieci na Świętego Mikołaja. Centrum Handlowe RONDO spełnia marzenia najmłodszych zapraszając Mikołaja do RONDA w każdy grudniowy weekend poprzedzający Święta. W przerwie od zakupowego szaleństwa zapraszamy całe rodziny na spotkanie ze Świętym Mikołajem” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynkami odbędzie się w dniach 2-3 grudnia, 9-10 grudnia, 16-17 grudnia oraz 23 grudnia w godzinach 10.00-19.00.

CH_RONDO_055-17_MIKOLAJ_470